Wakacyjny Konkurs Bilardowy OSKAR

Konkurs Wakacyjny OSKAR

Kliknij aby zobaczyć wyniki konkursu


Oskar - The Best BilliardsKonkurs został zakończony!
Wyniki są już dostępne!


>>> WYNIKI KONKURSU <<<
        Po raz kolejny firma Oskar oferuje wszystkim internautom możliwość udziału w Wakacyjnym Konkursie Bilardowym! W tym jedynym w swoim rodzaju konkursie na uczestników czekają nie tylko nagrody z losowania, ale również nagrody gwarantowane! Do wygrania stoły bilardowe, profesjonalne kije bilardowe, akcesoria, gadżety oraz kupony rabatowe na zakupy w sklepie OSKAR! Nie przegap okazji! Przyłącz się już dziś do zabawy!


        Jest to już piąta odsłona popularnego konkursu organizowanego przez firmę OSKAR! Tak samo jak i w poprzednich konkursach do wygrania atrakcyjne nagrody - w tym również nagrody gwarantowane! Zaproś rodzinę i znajomych do zabawy - może to właśnie Ty staniesz się posiadaczem jednej ze wspaniałych nagród jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!


        Stoły bilardowe firmy Oskar cieszą się od wielu lat niezmiernym powodzeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Konkurs Wakacyjny Oskar ma na celu przybliżenie miłośnikom bilarda niepowtarzalną ofertę, jaką niewątpliwie dysponuje firma Oskar, oraz umożliwienie zakupu naszych artykułów w bardziej przyjaznych cenach.


        Konkurs trwa od 22 czerwca 2011 roku do 20 września 2011 roku. Każdy uczestnik konkursu ma szansę na wygranie jednej z setek wspaniałych nagród! Główną nagrodą w konkursie jest ekskluzywny stół bilardowy Prince oraz Avantgarde Manhattan. Więcej informacji dotyczących nagród można znaleźć w sekcji nagrody.


        Zasady są proste, a uczestnictwo w konkursie nie pochłania dużej ilości czasu. Aby zdobyć szansę na wygranie jednej z nagród wystarczy się tylko zarejestrować i odpowiedzieć na łatwe pytanie! Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną oraz zdobyć nagrody gwarantowane możesz również zaprosić swoich znajomych do udziału w konkursie. Za każde dwie osoby które przyłączą się do konkursu otrzymasz kolejny los. Im więcej osób zaprosisz - tym większa jest Twoja szansa na wygraną. Użytkownik może w dowolnym momencie zalogować się do panelu użytkownika i sprawdzić stan posiadanych losów, wysłać zaproszenia do znajomych oraz sprawdzić swoje miejsce w rankingu.


        Możesz również uzyskać dodatkowy los do udziału w losowaniu, klikając w przycisk "lubię to", dodając zarazem stronę Oskar do ulubionych na portalu Facebook. W tym celu uczestnik musi posiadać swoje konto na portalu Facebook.
        W razie problemów zawsze możesz skorzystać z działu pomoc w kórym znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań a także informacje krok po kroku jak grać w naszym konkursie. Niech i Ciebie pochłonie Bilardowy Zawrót Głowy - Zarejestruj się jeszcze dziś!!!


Zapraszamy!        


 
 
Product of LINET